Strona wygasła! pl.mfirma.eu

Twoja strona nadal znajduje się na serwerze pl.mfirma.eu, ale nie jest widoczna w Internecie dla innych użytkowników. Aby móc w pełni korzystać ze wszystkich funkcji naszego serwisu skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta.

Ok

NIEZŁOMNI


NIEZŁOMNI
NIEZŁOMNI

KOCHANI!
Oddajemy Wam dzieło naszych dusz.

Sześciu facetów ze Śląska Opolskiego zafascynowanych muzyką, sprawdzoną na wielu frontach muzycznych scen, która przez lata zachwycała pokolenia. Stary, dobry rock&roll , z elementami bluesa, country i folku, osadzony w sprawdzonej konwencji… okraszony miodem, ostrą papryką, octem winnym i delicjami kuchni polskiej - gotowy do konsumpcji.
Nie wynaleźliśmy prochu, nie odkryliśmy koła, nie sięgamy gwiazd, chcemy udowodnić, że pozostało jeszcze wiele do powiedzenia w tej materii.
To nie znaczy, że zamykamy się na inne gatunki. Jesteśmy niezłomni w gatunku z Rebelianckim okrzykiem - rock&roll'u wróć do łask!!!!
Tak , bardzo chcemy, byście polubili tę płytę, docenili jej walory lub poddali krytyce i podzielili się z nami swoją opinią.
Produkcja naszej, pierwszej płyty trwała bardzo długo. Staraliśmy się zadbać o każdy szczegół. Niejednokrotnie spory kończyły się mordobiciem.
Jatka, dantejskie sceny, krew, pot i łzy to drugi plan tej produkcji, nietkniętej jeszcze łapami innymi niż nasze:). Popodbijane oczy, wybite zęby, guzy, siniaki, wyrwane włosy - oto koszt ciężkiej pracy. Pytanie, czy warto było? Niezaprzeczalnie tak. W myśl przysłowia „ gęba nie szklanka”, gotowi byliśmy na takie poświęcenie. Doceń to drogi słuchaczu.
Odnośnie tytułu płyty. Głupotą byłoby zdradzać jego przesłanie. Pozostawiamy to do Waszej interpretacji, bo „twojsza jest bardziej twojsza niż mojsza”. „Twojsza zawsze lepsza od mojszej” - idźcie tą drogą!
Mamy nadzieję, że uwiedziemy Was naszą muzyką. Dołożyliśmy wszelkich starań, czy udało się? Okażcie to na najbliższych koncertach – aplauz albo pomidor. Z pełną premedytacją ukażcie winnych tego procederu, celujcie we właściwą osobę, oszczędźcie niewinnych.
Nie odkładajcie płyty na półkę po pierwszym przesłuchaniu. Słuchajcie do upadłego, może wam obrzydnie, może ją pokochacie.


Rebelianci radzą :
- Wsłuchaj się w słowa „pieśni małego rycerza”
- Posmakuj liryki ostro brzmiących solówek
- Wysupłaj z gąszczu ścianę Hammonda
- Doceń kunszt harmonijki
- Poczuj harmonię basu
- Pokicaj w rytm bębnów
- I w ogóle rusz d…!

 

REBELIANCI

 

NIEZŁOMNI